Garanti ve İade

KESKİN OFİS (keskinofis.com.tr) 'de satılan ürünlerin tamamı üretici ve ithalatçı firmaların garantisi altındadır. Garanti süresi bütün ürünlerde asgari iki yıl olup bazı ürünlerde garanti süresi uzayabilmektedir.

Garanti altında bulunan ürünlerin tamamında arıza veya garanti kapsamına giren her türlü sorun yaşanması durumunda müşteri bize veya ürünün yetkili servisine veya üretici firmaya başvurabilir.

İade Koşulları:

KESKİN OFİS (keskinofis.com.tr) 'den satın aldığınız herhangi ürünü tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan,  teslim tarihinden itibaren yedi (7) gün içinde iade edebilir yada değiştirebilirsiniz. 

İade amaçlı gönderdiğiniz ürünlerle birlikte göndermeniz gereken öğeler aşağıya çıkarılmıştır;

1- Ürün iade edilmek üzere gönderilmeden önce (212) 651 22 00  nolu telefondan tarafımıza bilgi verilmelidir.
2- Ürünün faturası tarafımıza gönderilmelidir(Tüm nüshalar olacak şekilde).
3- Belirtilen süre içerisinde iade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.
4- İade edilecek ürün üzerinde kargo bandı, kargo amblemi, kutusunda herhangi bir yapışkan bulunmamalıdır. Ürün kendi ambalajında ve ambalajının yırtılmaması gerekmektedir. İade edilecek ürünlerin tekrar satışı yapılacak şekilde gönderilmedilir. Aksi taktirde ürün iade alınmayacaktır. 

İade,Değişim ve Cayma hakkı kullanılarak iade edilen ürünler için kargo masrafı müşteriye aittir.

Bazı ürünlerde farklı iade koşulları uygulanabilmektedir. Genel iade koşulları haricinde farklılık gösteren ürünlerin iade şartları aşağıdaki gibidir;

1- Barkod Yazıcılar: Barkod yazıcılarının kafa ve silikonları kullanıldıktan sonra tekrar orjinal haline gelemediği için iade alınamazlar. Bu ürünlerin tekrar hiç kullanılmamış gibi yeniden satılması mümkün olmamaktadır.
2- Niteliği İtibari İle İade Edilemeyecek Ürünler: Niteliği itibari ile iade edilemeyecek ürünler, tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir programlar veya yazılımlar, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler için cayma hakkı kullanılamaz.

Sipariş İptali:
Herhangi bir sebepten dolayı verdiğiniz siparişi iptal etmek istediğinizde tek yapmanız gereken bize telefon, mail veya sitemizin canlı destek bölümünden ulaşmaktır. Siparişleriniz gerekçe ibraz etme zorunluğu olmaksızın iptal edilecektir.

Sipariş iptaliniz ürünün kargoya verilmesinden sonra gerçekleştiği taktirde kargo masrafları tarafınıza yansıtılacaktır.

Lütfen siparişlerinizi iptal etmek istediğinizde bize sipariş tarihi, sipariş numarası veya kullanıcı adınız ve ürün ismi gibi bilgilerinizi de iletiniz. 

Yukarı Git
Size bir kampanya haberimiz var!
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır