Hakkımızda

KESKİNOFİS, Haluk Keskin tarafından 2004 Yılında İstanbul-Bahçelievler’de kurulmuştur.

Kurulduğu günden beri koşulsuz müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiş, satış ve satış sonrası hizmet kalitesinden ödün vermemeye özen göstermiştir. Çalıştığı firmaların memnuniyeti ve iş ahlâkı konusundaki çizgisi sayesinde her gün biraz daha büyümüş ve hizmet yelpazesini arttırmıştır.

KESKİNOFİS, çalıştığı firmaların her türlü kırtasiye sarf malzemesi, tekstil sarf malzemesi ve temizlik malzeme ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri kurumsal bir konumda yer almaktadır.

Günümüz dünyasında ekonomik ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek; kurum ve kuruluşlarda kırtasiye ve tekstil sektöründe duyulan tüm ihtiyaçları üstlenmeyi prensip haline getiren şirketimiz, uluslararası kalite ve garanti anlayışı çerçevesinde üreterek ve tedarik ederek; her geçen gün yeni ve başarılı projelerle sektördeki yerini sağlamlaştırmaya devam etmektedir.

Bugüne kadar çalıştığımız hatırı sayılır kurumlarla, kaliteden ödün vermeden yaptığımız işlerde; yüksek memnuniyet oranı elde etmiş olmanın verdiği haklı gururla ve ilk günkü heyecanla, sizlerle de çalışmak için tüm ekip hazırız. Birlikte başarılı projelere imza atmak dileğiyle…

KESKİNOFİS, bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonrada siz değerli müşterilerine kaliteli ve sürekli hizmet anlayışından taviz vermeden, yoluna emin adımlarla ilerlemeyi amaçlamaktadır.

KESKİNOFİS, iyi olmak için değil, en iyi olmak için çalışmalarına tüm hızıyla devam etmenin gayreti içindedir.

KESKİNOFİS ailesi olarak, hizmet anlayışımız ve kalitemizi sizlerle paylaşmayı ümit ediyoruz.

Yukarı Git
Size bir kampanya haberimiz var!
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır